NASI PATRONI

Patronat nad biegiem "Ląduj na Osowej" objęło Miasto Gdańsk

Patronat nad biegiem "Ląduj na Osowej" objęła Rada Dzielnicy Osowa

NASI SPONSORZY

Rënk

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. – to hurtowy obrót kwiatami, dekoracjami florystycznymi, artykułami ogrodniczymi, świeżymi owocami, warzywami, artykułami spożywczymi.
Posiadamy w swej ofercie pod wynajem powierzchnie handlowe, magazynowe i biurowe.
Każdego roku w maju oraz we wrześniu organizujemy targi ogrodnicze, w październiku – Dni Chryzantemy. W ciągu roku organizujemy również pokazy florystyczne.

Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 18 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników.
Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą - w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych.
Naszymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność nowoczesnych hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa i atrakcyjne ceny. Godziny otwarcia dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz nowoczesnym ciągom kasowym.

ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.

początek
Firma ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego wynosi 100%. Pierwsze kontakty handlowe były oparte na relacjach przyjacielskich, a odbiorcami produktów byli znajomi farmaceuci i właściciele aptek. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych.

organizacja
Centrala firmy Ziaja zatrudnia obecnie ponad 555 pracowników w biurach, zakładach produkcyjnych, magazynach i logistyce. Sprzedaż detaliczną i dystrybucję w Polsce tworzy sieć 14 Oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, które przy pomocy 74 Przedstawicieli, oraz ok. 200 pracowników Oddziałów dbają o obsługę i tworzenie dobrych relacji z Klientami. Sieć sklepów Ziaja dla Ciebie to kolejne 390 osób, co daje łączną ilość około 1220 pracowników działających na rzecz marki Ziaja w Polsce.

sprzedaż
Pierwszym produktem firmy Ziaja był naturalny krem oliwkowy sprzedawany z powodzeniem do dziś. Obecnie oferta obejmuje około1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. W 2015 roku na rynek trafiło ponad 66 milionów sztuk produktów firmy Ziaja.

eksport
Eksport- jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów firmy. Obecnie dystrybucja w samej Europie to 30 Państw m.in. w Austria, Czechy, Dania, Finlandia, Irlandia, Szwecja, Ukraina. Marka Ziaja poza granicami kraju dostępna jest w dużych sieciach handlowych jak również w licznych lokalnych sieciach drogeryjnych, aptecznych i niezależnych aptekach. Do zagranicznych partnerów firmy należą największe europejskie sieci Handlowe, takie jak: Ahold, Auchan, Billa, Bipa, DM, Globus, Kaufland, Metro, Mercator, Merkur, Rossmann czy Tesco.

ziaja.com

Hotel&SPA w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej.
Położenie naszego Hotelu oraz atrakcje, jakie oferujemy na pewno zapewnią Państwu niezapomniany pobyt i relaks!

www.hotelostrzyce.pl

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy opierają się na indywidualnej współpracy z pacjentem. Takie podejście daje nam możliwość wnikliwej analizy problemu i ustalenia odpowiedniego programu, metod terapii skierowanej stricte pod daną osobę.
Staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom pacjenta podchodząc do terapii profesjonalnie, kompleksowo oraz holistycznie.

Impuls Zdrowia to studio treningu personalnego wykorzystujące metodę elektrostymulacji mięśni – EMS.
Studio "Impuls Zdrowia" zostało założone aby spełniać oczekiwania współczesnego świata, czyli poprawiać swoje zdrowie a także ciało przy małym nakładzie czasu.
Jeżeli lubisz trenować w kameralnym miejscu, bez hałasu który często można spotkać w tradycyjnych siłowniach to nasze studio jest idealnym rozwiązaniem aby osiągnąć Twój cel.
Dzięki indywidualizacji każdego klienta, Twój trening okaże się przyjemny a zarazem efekty będą odczuwalne dużo szybciej niż podczas tradycyjnego treningu

Park linowy dla dzieci i dorosłych to fantastyczne miejsce, w którym można przeżyć niesamowitą przygodę na wysokości z dużą dawką adrenaliny.
Zabawa w parku linowym to możliwość sprawdzenia swoich sił i swego charakteru w ekstremalnych warunkach na trasach o różnym stopniu trudności.
Zapewniamy fachową opiekę i obsługę doświadczonych instruktorów, co pozwoli bez ograniczeń wziąć udział w przeżyciu niesamowitej przygody.
Gwarantujemy udaną zabawę i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w nadmorskiej okolicy przy molo w Brzeźnie.
Organizujemy imprezy dla firm, imprezy urodzinowe dla dzieci oraz okolicznościowe.
Ostatnie bilety sprzedajemy na pół godziny przed zamknięciem, żeby każdy mógł ukończyć trasę przed zmrokiem.

Agnieszka Kubik - zapewnia profesjonalne usługi rehabilitacyjne u Pacjenta w domu.
W swojej ofercie znajduje się nie tylko rehabilitacja ruchowa oraz masaże, ale i również fizykoterapia.
Do wykonywania zabiegów używa najwyższej klasy sprzętu do fizykoterapii, polskiej firmy Astar.
Jej wiedza, umiejętności i pasja do zawodu jest do dyspozycji moich Pacjentów.

Centrum Rekreacji U Stolëma jest doskonałym punktem wypadowym dla zwiedzania całych Kaszub oraz Trójmiasta.
Ostrzyce to miejscowość turystyczna położona przy Drodze Kaszubskiej, w pobliżu najważniejszych punktów widokowych na Kaszubach.
6 km od Ostrzyc znajduje się szczyt Wieżyca /329 m n.p.m./ gdzie znajduje się 30 metrowa wieża widokowa, z której można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Wzgórz Szymbarskich.
Kolejnym punktem widokowym znajdującym się 4 km od Stolëma jest Złota Góra, gdzie wznosi się monumentalny pomnik Kaszubskich Partyzantów – z niej rozpościera się widok na Jezioro Wielkie Brodno i masyw Wieżycy.
Nie bez znaczenia ma również bliska lokalizacja Trójmiasta – ok. 50 km.

Więcej na www.ustolema.pl

Nasza firma istnieje od 1991 roku. Od samego początku zajmujemy się świadczeniem usług hotelowych, cateringu oraz żywienia zbiorowego osób dorosłych. Podstawową działalnością firmy jest żywienie studentów i gości hotelu OPO, obsługa cateringowa konferencji i sympozjów oraz klientów zewnętrznych (imprezy integracyjne, festyny, bankiety). Specjalizujemy się również w obsłudze imprez masowych. W swoim długoletnim doświadczeniu możemy pochwalić się obsługą cateringową wielu grup sportowych m.in. lekkoatletów, kulturystów, szermierzy czy judoków.

Nasza Firma istnieje od 1991roku. Od początku istnienia jesteśmy nastawieni na produkcję systemów osłonowych . Lata doświadczeń pozwoliły nam na uzyskanie produktów wysokiej jakości. Oferujemy rolety wolno wiszące; rolety mini; rolety zabudowane w kasetkach ( osłony w kolorze białym, brązowym, anoda i drewnopodobnym); rolety rzymskie; plisy, rolety dzień-noc; żaluzje poziome i pionowe; panel track; zasłony Moderno; moskitiery ramkowe, drzwiowe, rolowane; ekrany projekcyjne; rolety sterowane elektrycznie. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę techniczną jak i montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wspaniałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu jest przejażdżka bryczką lub wozem drabiniastym.
Malowniczo położone lasy i jeziora, wieża widokowa na szczycie Wieżyca, Gołubieński Ogród Botaniczny, Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku (najdłuższa deska świata, dom postawiony na dachu, dom Sybiraka) to atrakcje, z którymi możemy się zapoznać podczas takiej wycieczki.

NASI PATRONI MEDIALNI
MASZ PYTANIE ?

Zadzwoń do nas:

501-446-425

Napisz do nas:

Stowarzyszenie KS Olimpia Osowa

ul. Myśliborska 6

80-299 Gdańsk

info@ladujnaosowej.pl